reede, 8. aprill 2011

ja see pole ikka veel kõik...

Appiiii. No mida veel ma peaksin teadma beebi ohutusest... Meil on ära koristatud kõik käeulatuses asuvad esemed. Suletud on kapid ja sahtlid. Peale poisi avastamist trepi 12. astmelt sulgus korrustevaheline ühendus mõlemast suunast. Kass on kolitud sööma-jooma pesukuivati peale. Ometi kukuvad ka sealt tema krõbinad põrandale ning ohutusvõre omandas ka vannitoa uks... Gaas avatakse vaid söögivalmistamiseks. Nurgad on kaetud kummikaitsetega. (Ometi ilutseb poisi põsel sinikas)

Nüüd siis uus piisk. Roomab mulle poiss mööda põrandat vastu ning tema järel lohiseb telefontoru. Poiss on kahtlaselt vait. Juhe on kaks korda ümber kaela ning sellest ka toru ripnemine...

ÄÄÄÄÄH. Ma tõesõna ei mäleta, et me Notsu eest oleks üldse midagi eest ära tõstnud. Poiste värk oma nina igale poole toppida?

2 kommentaari:

 1. Ma arvan, et rõhk on sõnadel "ei mäleta" :)

  Meie ei sulge sahtleid, aga pakime sealt õrnemaid esemeid järjest kõrgemale. Asemele toome mujalt sisu lapsekindlaid asju.

  Aloga töötas see tehnika hästi. Laps on uhke, et saab ise sahtlile ligi, ja siis mängib tund aega sealt pännatud plastikust kööginõudega. Või juhtmetega. Vana arvutihiirega. Või millega iganes, mis tema hamba all katki ei lähe ja millest vanematel kahju pooe.

  VastaKustuta
 2. Tere daamid ja härrad, kas vajate rahalist abi? Mina olen Susan Benson. Olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

  Kas vajate projekti lõpetamiseks ärilaenu, isiklikku laenu, hüpoteeklaenu või laenu? Kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole. Pakume igasuguseid laenuteenuseid, sealhulgas pikaajalisi ja lühiajalisi laene. Lisateabe saamiseks kirjutage meile e -posti teel: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) või saatke mulle otse WhatsAppis sõnum: +447903159998 ja saate kohe vastuse.

  Oleme terviklik finantsteenuseid pakkuv ettevõte ja oleme pühendunud, et aidata teil täita kõik teie soovid. Oleme spetsialiseerunud struktureeritud finantslahenduste pakkumisele üksikisikutele ja ettevõtetele kõige tõhusamal ja kiireimal viisil.

  Siin on mõned põhjused, miks peaksite meiega laenu saamiseks ühendust võtma;
  * Mugavus - saate laenu taotleda igal ajal ja igal pool.
  * Paindlik summa - teie otsustate, kui palju soovite laenata.
  * Kiire otsene rahastamine - saate laenu 24 tunni jooksul pärast kinnitamist.
  * Paindlik intressimäär - taskukohane intressimäär 3%.
  * Kõrged heakskiidumäärad - teil on 99,9% võimalus laenu saada
  * Paindlik tagasimakse - Te peate valima tagasimakse kuupäeva kas iganädalaselt, igakuiselt või kord aastas, kestusega 1-30 aastat.
  * Lihtne veebipõhine rakendus.
  * Isikupärastatud juhendamine ja asjatundlikkus.
  * Varjatud tasusid pole

  Ärge kaotage võimalust rahapuuduse tõttu. Võtke kohe ühendust minu ettevõttega, saame teid laenuga aidata, sest oleme aidanud paljusid üksikisikuid ja organisatsioone, kes on kogu maailmas rahalistes raskustes

  Meie laenupakkumise kohta lisateabe saamiseks saatke meile oma laenutaotlus aadressil
  E -post: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  WhatsApp/Telegram: +447903159998

  Vahendajad/konsultandid/maaklerid on oodatud oma kliente tooma ja on 100% kaitstud. Teeme täie kindlusega koostööd kõigi asjaosaliste hüvanguks.

  VastaKustuta