reede, 3. juuli 2015

.

Nelja lapse (üksik)vanema elu oleks täielik tšill kui keegi käiks kokkamas ja koristamas. Paraku täidavad need kaks tegevust suure osa päevast.
Kuigi kolmest soojast söögikorrast on paari sooja päevaga järele jäänud kaks, tähendab see siiski pooltteist tundi kuuma pliidi lähistel. Keset päeva eelistavad nii suured kui väikesed õnneks jahedaid puuvilju kuumale söögile, ent ka vahepalad suudavad toota portsu määrdunud taldrikuid.

Viimastel päevadel eelistab Mini praemuna ja Midi putru, ise söön aastaringselt puuvilju hapupiimaga ja tüdrukud vastavalt tujule ja ärkamisele teenindavad ennast ise. Aga näljast tigedate väikelaste hommikud on vahel suisa vastikud. Tõesti on kiusatus hommikusöök õhtul valmistada ja hommikul mikroahjus soojendada.

Ma vist alahindan teismeliste söömisvõimekust. Poolteist kilo kartuleid, kilo grillvorstikesi, salat kahest pikast kurgist ja suurest tomatist. Lisaks mahutasid nad ka paari kilo maasikaid ja viilu kooki. Ja tund hiljem pugisid juba isukalt jäätist.... Kõigest hoolimata kannavad nad S-suuruses riideid...

Homseks on oodata taas külalisi - tiim tuleb rakendada maja läikimalöömisele. Suvi, see igatsetud soe ja laisklev suvi on lõpuks saabunud.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar